Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Support
ca: Suport

en: View
ca: Mostra

en: Send
ca: Enviar

en: Other
ca: Altres

en: Support tickets
ca: Tiquets de suport
