Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Subject
cs: Předmět

en: View
cs: Zobrazit

en: Send
cs: Poslat

en: Other
cs: Jiné
