Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Support
de: Unterstützung

en: View
de: Ansicht

en: Send
de: Senden

en: Other
de: Weitere

en: Support tickets
de: Supportanfragen

en: API Token
de: API-Token

en: Date Submitted
de: Datum der Einreichung
