Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Subject
el: Θέμα

en: Support
el: Υποστήριξη

en: View
el: Προβολή

en: Send
el: Αποστολή

en: Other
el: Άλλο
