Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Subject
eu: Gaia

en: View
eu: Bista

en: Send
eu: Bidali

en: Other
eu: Bestea
