Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Subject
fi: Aihe

en: View
fi: Näytä

en: Send
fi: Lähetä

en: Other
fi: Muu

en: Support tickets
fi: Tiketit
