Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Status
fr: État

en: Subject
fr: Objet

en: Support
fr: Assistance technique

en: View
fr: Voir

en: Send
fr: Envoyer

en: Other
fr: Autre

en: Date Submitted
fr: Date de soumission
