Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Subject
hu: Tárgy

en: Support
hu: Támogatás

en: View
hu: Megtekintés

en: Send
hu: Küldés

en: Other
hu: Egyéb

en: Support tickets
hu: Támogatási jegyek
