Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Subject
ja: 件名

en: Support
ja: サポート

en: View
ja: ビュー

en: Send
ja: 送信

en: Other
ja: その他

en: API Token
ja: API トークン
