Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: View
kk: Қарау

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа
