Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: View
km: មើល

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
