Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ
