Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: View
ku: پیشاندان

en: Send
ku: بینێره‌

en: Other
ku: هیتر
