Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Subject
lt: Tema

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Send
lt: Siųsti

en: Other
lt: Kiti
