Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Subject
lv: Temats

en: View
lv: Skatīt

en: Send
lv: Sūtīt

en: Other
lv: Citi
