Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Subject
no: Emne

en: Support
no: Brukerstøtte

en: View
no: Vis

en: Other
no: Annet

en: Support tickets
no: Henvendelser
