Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Support
pl: Wsparcie

en: View
pl: Widok

en: Send
pl: Wyślij

en: Other
pl: Inne

en: Default Styles
pl: Style domyślne
