Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Subject
ro: Subiect

en: Support
ro: Suport

en: View
ro: Afişează

en: Send
ro: Trimite

en: Other
ro: Altele
