Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Subject
ru: Тема

en: Support
ru: Поддержка

en: View
ru: Просмотр

en: Send
ru: Отправить

en: Other
ru: Другое

en: Support tickets
ru: Запросы на поддержку

en: Default Styles
ru: Стиль по умолчанию
