Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Subject
sk: Predmet

en: View
sk: Zobraziť

en: Send
sk: Odoslať

en: Other
sk: Ostatné
