Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Subject
sq: Subjekti

en: View
sq: Shfaq

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër
