Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: View
sv: Visa

en: Send
sv: Skicka

en: Other
sv: Övriga

en: Support tickets
sv: Ärendehanteringar
