Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: View
ta: பார்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Other
ta: மற்றவை
