Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Subject
te: విషయం

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: View
te: చూడు

en: Send
te: పంపించు

en: Other
te: ఇతర
