Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Subject
tr: Konu

en: Support
tr: Destek

en: View
tr: Görüntüle

en: Send
tr: Gönder

en: Other
tr: Diğer
