Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Subject
ug: ماۋزو

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Send
ug: يوللاش

en: Other
ug: باشقا
