Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Subject
uk: Тема

en: Support
uk: Підтримка

en: View
uk: Перегляд

en: Send
uk: Надіслати

en: Other
uk: Інше

en: Date Submitted
uk: Дата надсилання
