Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: View
vi: Xem

en: Send
vi: Gửi

en: Other
vi: Khác
