Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Subject
gu: વિષય

en: View
gu: જુઓ

en: Send
gu: મોકલો

en: Other
gu: અન્ય
