Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Subject
hi: विषय

en: Support
hi: समर्थन

en: View
hi: देखें

en: Send
hi: भेजें

en: Other
hi: अन्य
