Sirv (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: view
cs: zobrazit

en: File
cs: Soubor

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Host
cs: Hostitel

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Key
cs: Klíč

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: Add profile
cs: Přidat profil

en: Delete profile
cs: Smazat profil

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
