Sirv (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: File
eo: Dosiero

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Host
eo: Gastiganto
