Sirv (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: view
fa: مشاهده

en: File
fa: فایل

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Host
fa: میزبان

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Key
fa: کلید

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Save profile
fa: ذخيره شناسنامه

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
