Sirv (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: view
fi: näkymä

en: File
fi: Tiedosto

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Default
fi: Oletus

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Host
fi: Isäntä

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Key
fi: Avain

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Save profile
fi: Tallenna profiili

en: Delete profile
fi: Poista profiili

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään
