Sirv (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: view
fr: voir

en: File
fr: Fichier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Default
fr: Par défaut

en: Host
fr: Hôte

en: Original image
fr: Image originale

en: Key
fr: Clef

en: Edit profile
fr: Modifier le profil

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: Add profile
fr: Ajouter un profil

en: Save profile
fr: Enregistrer le profil

en: Delete profile
fr: Supprimer le profil

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Bucket
fr: Ensemble

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien
