Sirv (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Host
he: שם שרת

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Key
he: מפתח

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: Save profile
he: שמור פרופיל

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Nothing
he: ללא
