Sirv (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: File
hy: Ֆայլ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Host
hy: Հոսթ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
