Sirv (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Key
km: សំខាន់

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
