Sirv (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Key
ku: کلیل

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
