Sirv (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Host
lt: Serveris

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Key
lt: Raktas

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
