Sirv (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Host
lv: Serveris

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Key
lv: Atslēga

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
