Sirv (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Key
sk: Kľúč

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Add profile
sk: Pridať profil

en: Save profile
sk: Uložiť profil

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
