Sirv (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ
