Sirv (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Key
ast: Llave
