Sirv (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: view
el: προβολή

en: File
el: Αρχείο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Key
el: Κλειδί

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: Save profile
el: Αποθήκευση προφίλ

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα
