Sirv (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Key
eu: Giltza

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
