Sirv (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Host
gl: Anfitrión

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Key
gl: Clave

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Save profile
gl: Gardar perfil

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
