Sirv (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: view
is: skoða

en: File
is: Skrá

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Host
is: Vél

en: Original image
is: Upprunaleg mynd
