Sirv (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: view
ja: ビュー

en: File
ja: ファイル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Default
ja: デフォルト

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Host
ja: ホスト

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Key
ja: キー

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし
