Sirv (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
